Виникають ситуації, коли необхідно швидко організувати спальне місце або місце для відпочинку, наприклад в подорожах, в гостях або на дачі.
У цьому випадку ідеально підійде надувне ліжко Intex 64132 з підголовником Deluxe Pillow Rest Raised Bed. За рахунок продуктивного електронасоса, який йде в комплекті, в лічені хвилини можна організувати спальне місце довжиною 191 см шириною 99 см і висотою 42 см.Текстура верхнього покриття виконана Таким чином, що постільна білизна не зісковзує з нього.
А для кращої стійкості ліжко обладнане спеціальними поперечними перегородками, розташованими всередині каркаса. Перегородки виконані за інноваційною технологією Dura Beam. Дана технологія, на відміну від технології Wave Beam з перегородками з ПВХ, передбачає використання великого числа високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються і не деформуються в процесі експлуатації ліжка. Тим самим забезпечується жорсткість і стабільність її каркаса. Тому ліжко не проминається і не продавлюється протягом усього терміну служби.
Компактно складаючись Intex 64132, не займе багато місця в шафі або багажнику машини. Ліжко прослужить вам довгі роки і завжди буде під рукою в потрібний момент.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Серый |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 42 см |
| Длина | 191 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний матрац |
| Ширина, см | 99 см |
- Цена: 3 245 ₴









