Зручний, міцний і красивий надувний матрац Intex 64103 можна використовувати як вдома, так і брати з собою на дачу або природу. Матрац виготовлений з ПВХ, товщиною 0,38 мм, на яке нанесено спеціальне флоковане покриття, що нагадує велюр. Така поверхня не вимагає особливого догляду, легко чиститься, водонепроникна, з неї не сповзають простирадла. Матрац характеризується конструкцією з хвильової структури з поздовжніми циліндрами, завдяки чому Ваше тіло приймає правильне положення, а Ви, прокинувшись, будете почувати себе бадьорим і відпочившим. Габарити Intex 64103 дозволяють комфортно розташуватися двом дорослим користувачам. Варто відзначити, що дана модель матраца оснащена передовою технологією Fiber-Tech, яка завдяки надміцним вертикальним волокнам забезпечує виробу пружність і довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4,1 кг |
| Высота | 25 см |
| Длина | 203 см |
| Дополнительно | технологія Fiber-Tech є внутрішню конструкцію матраца, що складається з тисячі надміцних вертикальних волокон |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Комплектация | матрац |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество мест | 2 |
| Максимальне навантаження, кг | немає даних |
| Насос в комплекті | немає |
| Назначение | для відпочинку/сну |
| Розмір, см | 203х152х25 |
| Тип | надувний матрац |
| Флокированная поверхность | да (зверху і збоку) |
| Ширина, см | 152 см |
- Цена: 1 358 ₴



