Класичний надувний матрац з підголовником Intex 67999 - це відмінний варіант для використання в квартирах невеликої площі, на дачі, в поїздках до озера або моря, а також при тривалих туристичних походах. Цей виріб стане чудовою альтернативою стандартного ліжка, а завдяки компактним розмірам в здутому стані матрац завжди можна брати з собою і не виникне складнощів з його зберіганням. Завдяки стильному виконанню він буде гармонійно виглядати в будь-якому місці установки. Цей матрац виготовлений з міцного водонепроникного вінілу, а верхня частина має приємне на дотик флоковане покриття, що нагадує велюр, яке перешкоджає ковзанню постільної білизни і легко чиститься без застосування спеціальних миючих засобів. Невеликі розміри в складеному вигляді дадуть можливість використовувати Intex 67999 не тільки вдома, але і взяти з собою, наприклад, на дачу або в похід. Конструкція з поздовжніми перегородками витримує великі навантаження і дозволить тілу прийняти правильне положення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 25 см |
| Длина | 193 см |
| Дополнительно | Внутрішня система: Dura Beam. |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | блакитний, сірий |
| Комплектация | матрац з підголовником |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество мест | 2 |
| Максимальне навантаження, кг | 245 |
| Насос в комплекті | немає |
| Назначение | для відпочинку/сну |
| Розмір, см | 193х127х24 |
| Тип | надувний матрац |
| Флокированная поверхность | да (зверху) |
| Ширина, см | 127 см |
- Цена: 1 758 ₴









