



Надувний матрац з вбудованим ножним насосом INTEX 64763
- В наличии
- Код: DM-64763
1 493 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
• Технологія Fiber-TechTM
• М'яка спальна поверхня
• Потужний вбудований ножний насос для легкого надування.
• Додатковий клапан для накачування зовнішнім насосом Intex або Bestway, а також для здування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4,28 кг |
| Высота | 25 см |
| Длина | 203 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Комплектация | матрац |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество мест | 2 |
| Максимальне навантаження, кг | 273 |
| Материал | Винил |
| Насос в комплекті | да (вбудований ножний) |
| Назначение | для відпочинку/сну |
| Розмір, см | 203х152х25 |
| Тип | надувний матрац |
| Флокированная поверхность | да (зверху) |
| Ширина, см | 152 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 493 ₴



