NT8150 NILS - це невеликі портативні футбольні ворота, які добре підходять для використання в саду та на полі для тренування пасів та ударів. Каркас воріт виготовлений зі сталевих труб. Він дуже стабільний, стійкий до деформацій, пошкоджень і різних погодних умов, тому вам не доведеться складати його під час несприятливих погодних умов. Сітка виготовлена з міцного поліетилену (PE). Вона довговічна і витримує навіть найсильніші постріли. Легка збірка та розбирання забезпечують швидке використання воріт та безпроблемне транспортування. NT8150 NILS - ідеальний продукт для розважальних ігор для дітей. Технічні характеристики: Розміри - 150 × 90 × 60 см Профілі - сталь: 25 мм Сітка: ПЕ Комплектація: сталева рама сітка 4 кріпильні гвинти затискачі для сітки: 18 шт. анкери 4 шт. Вага: 1 кг Примітки: Не для комерційного використання Гарантія 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1 кг |
| Высота | 90 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | Полиэтилен |
| Размер | 150 х 90 х 60 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | ворота |
- Цена: 1 687 ₴









