LS3050 HMS - лава з проповідником, призначена для тренувань зі штангою або гантелями. Широкий спектр можливостей лави доповнюється станцією для біцепса і жиму ногами.
Висока якість використання
Комфорт гарантують міцна губка і сучасна оббивна тканина з карбоновим малюнком і підвищеною міцністю, завдяки чому користувач не піддається потертостей під час тренувань.
Техніка безпеки під час навчання
Лава забезпечує чудову стійкість під час виконання вправ . Завдяки своїм властивостям вони ефективно розвантажують хребет і стабілізують його положення, завдяки чому навіть дуже інтенсивні тренування не становлять проблеми.
Широкий вибір вправ
Лава дозволяє тренувати м'язи грудей, рук, трицепсів, біцепсів, передпліччя, плечового пояса і ніг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 35,5 кг |
| Высота | 85 см |
| ГАРАНТИЯ | 12 месяцев |
| Длина | 183 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | Черно-красный |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 135 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Лава + стійки |
| Ширина | 69 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 746 ₴












