Самонадувний мат NILS CAMP NC4050 камуфляжний
- Под заказ
- Код: 15-05-050
Отправка с 11 мая 20261 995 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Засмагати на сонці, відпочивати в кемпінгу або спати на природі в наметі - це, безумовно, улюблені розваги для багатьох з нас. Однак комфорт залежить від правильного спорядження. Оригінальні самонадувні килимки NILS CAMP гарантують комфорт використання незалежно від умов, в яких ми перебуваємо. Представляємо модель NC4050. Самонадувний килимок, як випливає з назви, не вимагає ніяких зусиль для підготовки його до використання. Просто відкрутіть клапан і зачекайте, поки він досягне потрібного рівня надування. Далі просто закрийте його. В цей час можна зосередитись на наметі, а коли він закінчиться, килимок просто готовий до використання. Для найкращого пристосування килимка до ваших потреб ви можете надути його самостійно. Складений килимок займає дуже мало місця, а спосіб складання дуже простий. Просто відкрутіть клапан і згорніть килимок, починаючи з верхньої частини. Додатково ви отримуєте зручний чохол, в який можна упакувати килимок. Це значно полегшує транспортування і захищає килимок від пошкоджень. Оскільки весь набір важить лише 1,5 кг, його дуже легко брати з собою в кожну поїздку. Килимок NC4050 - найкращий супутник для кожної експедиції.
Технічні характеристики: Матеріал: Поліестер 190T, пінополіуретан Розміри: Довжина: 185 см Ширина: 65 см Висота: 5 см Розміри в складеному вигляді: Довжина: 68 см Діаметр: 18 см Вага виробу: 1500 г Примітки: Не для комерційного використання Гарантія 24 місяці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,5 кг |
| Длина | 185 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | поліестер, пінополіуретан |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Толщина | 5 см |
| Ширина | 65 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴












