Специфікація:
Матеріал: сталь, пінополіуретан
Розміри:
Довжина: 72 см
Ширина: 52 см
Висота: 57 - 87 см 6 рівнів регулювання висоти (кожні 6 см)
Довжина ручки: 55 см
Діаметр ручки: 39 мм
Товщина сталі: 1,2 мм
Перетин рами: 50x50 мм
Максимальна вага користувача: 150 кг
Вага виробу: 13,5 кг
Примітки: Не для комерційного використання
Гарантія 24 місяці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 13,5 кг |
| Высота | 57-87 см |
| Довжина, см | 72 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина, см | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 953 ₴












