Самонадувний матрац L34 2,5 см - ідеальне рішення для людей, які цінують комфорт під час туристичних походів. Надзвичайний комфорт і простота використання - безсумнівні особливості цього матраца.
Параметри:
- Розміри: 186 х 53 х 2,5 см
- Тепловий коефіцієнт = 2,8
- Упаковка матраца: 57х11 см.
- Вага: 0,90 кг.
- Вантажопідйомність: 120 кг.
Забезпечте комфорт і зручність під час туристичних походів з самонадувним автоматрацом «камуфльований». Його невелика вага та дуже малий розмір дозволяють легко брати його з собою та водночас забезпечують чудове використання.
Використання камуфляжного малюнка на поверхні матраца робить його стійким до забруднень і ідеально підходить для використання на вулиці. Просто послабте клапан, і матрац надувається сам за кілька хвилин. Ви можете допомогти матрацу швидше надуватися ротом або зробити його жорсткішим. Виріб підходить для кемпінгу і завдяки своїй товщині гарантує дуже комфортне лежання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,90 кг |
| Длина | 186 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | Камуфляж |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надувні |
| Толщина | 2.5 см |
| Ширина | 53 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 251 ₴











