Одномісний надувний пляжний матрац - ідеальний варіант для відпочинку біля води або в басейні. Цікавий зовнішній вигляд буде радувати око, а яскраві кольори створять атмосферу свята. Матрац має дві повітряні камери, що забезпечує більшу стійкість. Завдяки запобіжним клапанам, які перешкоджають виходу повітря, його дуже легко накачати.
Віконце, яке використовується у верхній частині матраца, дозволить спостерігати за водою. Конструкція Coil Beam робить матрац міцним, з’єднуючи верх і низ матраца трубками.
Параметри:
- Розміри: 188 см х 71 см
- Кольори: синій, рожевий, білий
- Максимальна вага користувача: 90 кг
- Вага матраца: 1 кг
- Матеріал: ПВХ
- 2 повітряні камери
- Запобіжні клапани
- Конструкція балки котушки
- Вікно у верхній частині матраца
- Латки для ремонту включені
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Розовый |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 90 кг |
| Длина | 188 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надувні маираци |
| Толщина | 15 см |
| Ширина | 71 см |
Информация для заказа
- Цена: 727 ₴






