Materac Dmuchany BESTWAY Kingdla 2 - 3 osób z możliwością użytkowania zarówno na zewnątrz jak i w domu. Idealny na wyjazd lub dla gości.
Parametry:
- Wymiary 201 x 183 x 23 cm
- Podwójne zamknięcie
- Maks. waga użytkowników: 295 kg
- Dla 2-3 osób
- Waga opakowania: 5 kg
- Wymiary opakowania: 35 x 12 x 33 cm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Длина | 201 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | смній |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надуіні матраци |
| Толщина | 23 см |
| Ширина | 183 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 847 ₴






