Надувний матрац BESTWAY Queen на 2 особи, який можна використовувати як на вулиці, так і вдома. Ідеально підходить для поїздок або для гостей.
Параметри:
- Розміри 203х152х23 см
- Матеріал: вініл
- Подвійне закриття
- Вага упаковки: 4,3 кг
- Розмір упаковки: 35 х 11 х 33 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,3 кг |
| Длина | 203 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надувні матраци |
| Толщина | 23 см |
| Ширина | 152 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 746 ₴



