Боксерський мішок призначений для тренувань з боксу. Він має довжину 150 см і виготовлений з поліуретану, що забезпечує довговічність і міцність. Додатково вся конструкція прошита нитками високої міцності та натягу.
Параметри:
• Розмір: 150 х 33 см
• Колір: чорний, білий LOGO
• Матеріал: PU синтетична шкіра
• Блискавка з системою автоблокування
• Вага: 33 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 33 кг |
| Длина | 150 см |
| Диаметр | 33 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Материал | Полиуретан |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 7 856 ₴



