Тренувальний мішок ідеально підходить для тренувань з боксу. Це дозволяє відпрацьовувати точність, удар, силу та координацію рухів. Його найбільшою перевагою є матеріал: натуральна волова шкіра, що забезпечує високу якість і довговічність.
Параметри:
- Тип: підвісний
- Колір: чорний, білий логотип
- Матеріал: натуральна шкіра
- Розмір: 18 х 25 см
- Закриття мережива
- Вага: 5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Длина | 18 см |
| Диаметр | 25 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Материал | шкіра |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 2 619 ₴



