Надувний матрац BESTWAY Flocked Double - це матрац, який підходить для 2 осіб і може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні.
Параметри:
- Розміри 191 х 137 х 22 см
- Замшевий верх
- Подвійне закриття для швидкої інфляції та дефляції
- Вага упаковки: 3 кг
- Розмір упаковки: 30 х 10 х 30 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Длина | 191 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надувні |
| Толщина | 22 см |
| Ширина | 137 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴






