Сумка призначена для тренувань з боксу.
Він має висоту 150 см і виготовлений з поліуретану, що забезпечує довговічність і міцність.
Додатково вся конструкція прошита нитками високої міцності та натягу.
Завдяки цьому сумка стійка до пошкоджень і прослужить довго.
Це дозволяє тренувати та формувати м’язи.
Параметри:
- Розмір: 150 х 33 см
- Колір: чорний, золотий ЛОГОТИП
- Матеріал: синтетична шкіра PU
- Призначення: бокс
- Вага: 33 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 33 кг |
| Длина | 150 см |
| Диаметр | 33 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Материал | синтетична шкіра PU |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 7 711 ₴



