


Подвійний надувний матрац Jilong King 203 x 183 x 22 см
- В наличии
- Код: 6926799203115
1 891 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подвійний надувний матрац JILONG King дозволить вам забути про дискомфорт, завдяки йому ви розслабитеся і, головне, відпочинете. Сон у наметі чи на підлозі не обов’язково закінчується болем у спині! Не вистачає ліжка вдома, щоб розмістити гостей? Швидко витягніть матрац JILONG. Він займе зовсім небагато місця в подорожах і в домашньому гардеробі.
Відтепер похід, кемпінг та відпочинок стане суцільним задоволенням. Водонепроникність дозволяє використовувати матрац в різних погодних умовах. Оксамитова поверхня м'яка і приємна на дотик. Товщина і дизайн виробу гарантують спокійний і комфортний відпочинок, незалежно від того, де ви знаходитесь. Матрац оснащений клапаном, який забезпечує дуже швидке спорожнення.
Параметри:
- Розміри матраца: 203 х 183 х 22 см
- Вага матраца: прибл
- Кількість осіб: 2
- М'який, неслизький, флокований матрац
- Максимальна вага користувача: 300 кг
- Матеріал: вініпласт, ПВХ
- У комплекті: латка для ремонту
- Клапан 2 в 1: стандартний
- Розмір упаковки: 38 х 14 х 28 см
- Вага упаковки: 5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jilong |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Длина | 203 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | вініпласт, ПВХ |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надувний |
| Толщина | 22 см |
| Ширина | 183 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 891 ₴



