


Односпальний надувний матрац AVENLI 191 x 99 x 22 см
- В наличии
- Код: 6926799203078
1 032 ₴
Односпальний надувний матрац AVENLI 191 x 99 x 22 см (JL20334)
Односпальний матрац AVENLI дозволить вам забути про дискомфорт, завдяки йому ви розслабитеся і, головне, відпочинете. Сон у наметі чи на підлозі не обов’язково закінчується болем у спині! Не вистачає ліжка вдома, щоб розмістити гостей? Швидко витягніть матрац AVENLI. Він займе зовсім небагато місця в подорожах і в домашньому гардеробі.
Відтепер похід, кемпінг та відпочинок стане суцільним задоволенням. Водонепроникність дозволяє використовувати матрац в різних погодних умовах. Оксамитова поверхня м'яка і приємна на дотик. Товщина і дизайн виробу гарантують спокійний і комфортний відпочинок, незалежно від того, де ви знаходитесь. Матрац оснащений клапаном, який забезпечує дуже швидке спорожнення.
Параметри:
- Розміри матраца: 191 х 99 х 22 см
- Вага матраца: 1,8 кг
- Кількість осіб: 1
- М'який волокнистий матрац
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Водонепроникний
- Матеріал: вініловий пластик
- Латка для ремонту включена
- Клапан 2 в 1: стандартний
- Розмір упаковки: 30 х 9 х 24,5 см
- Вага упаковки: 2,08 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avenli |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,1 кг |
| Длина | 191 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | вініпласт, ПВХ |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надувний |
| Толщина | 22 см |
| Ширина | 99 см |
- Цена: 1 032 ₴



