Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Comfort |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 34 кг |
| Висота, см | 50 см |
| Диаметр | 213 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 50 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Форма | Круг |
| висота з захисною сіткою | 205 см |
Информация для заказа
- Цена: 15 283 ₴







