Боксерська груша MASTER призначена для відпрацювання техніки ударів руками та ногами та вдосконалення фізичної сили. Підходить для занять боксом, кікбоксингом та іншими єдиноборствами. Мішок має спеціальне наповнення, яке значною мірою амортизує удари та захищає суглоби.
Параметри:
- Вага: 25 кг
- Матеріал: синтетична шкіра
- Наповнювач: рвана тканина
- Висота сумки без ланцюжка: 100 см
- Діаметр: 30 см
- Сумка підвішена на 4 сталевих ланцюгах (входять в комплект)
- Довжина ланцюжка: 35 см
- Рівномірна твердість по всій поверхні і чудова амортизація
- Розмір упаковки: 107 х 32 х 32 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25 кг |
| Длина | 100 см |
| Диаметр | 30 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 4 001 ₴





