Боксерський мішок MASTER 60 см - 13 кг (MAS-DB002)
Боксерський мішок MASTER 13 кг призначений для відпрацювання техніки ударів руками та ногами та вдосконалення фізичної сили. Підходить для занять боксом, кікбоксингом та іншими єдиноборствами. Мішок має спеціальне наповнення, яке значною мірою амортизує удари та захищає суглоби.
Параметри:
- Вага: 13 кг
- Матеріал: синтетична шкіра
- Наповнювач: рвана тканина
- Висота сумки без ланцюжка: 60 см
- Діаметр: 30 см
- Сумка підвішена на 4 сталевих ланцюгах (входять в комплект)
- Довжина ланцюжка: 35 см
- Рівномірна твердість по всій поверхні і чудова амортизація
- Розмір упаковки: 63 х 32 х 32 см
Master - чеський виробник спортивного обладнання відмінної якості. Вони пропонують широкий асортимент товарів для силових тренувань, туризму та відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 кг |
| Длина | 60 см |
| Диаметр | 30 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Материал | синтетична шкіра |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 2 386 ₴






