Скейтборд inSPORTline Croskull , ідеальний для любителів трюків і екстремальних видів спорту, має міцну деку з російського клена і точно виготовлені підшипники ABEC 7 , які забезпечують чудові ходові якості. Поліуретанові колеса 95A розміром 52x32 см забезпечують чудове зчеплення та стабільність. Усі перераховані вище характеристики разом із стильним дизайном роблять скейтборд inSPORTline Croskull популярним як серед новачків, так і серед досвідчених скейтбордистів.
Технічний опис:
- Якісна колода з клена
- 7-шарова деревина забезпечує найвищу гнучкість і довговічність
- Надійні та надзвичайно довговічні вантажівки
- Стильний дизайн
- Розміри дошки: Д 79 х Ш 20 см (31-дюймова дошка)
- Товщина дошки: 7 мм
- Колеса : 52 х 32 см, гума PU, 95A
- Підшипники: ABEC 7 Chrome
- Вантажопідйомність: 150 кг
- Вага: 2,2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,2 кг |
| Колеса | 52 х 32 см, гума PU, 95A |
| Цвет | Черно-желтый |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал доски | Клен |
| Матеріал колес | ПУ гума |
| Матеріал колеса | ПУ гума |
| Матеріал плити | Клен |
| Підшипники | ABEC 7 Chrome |
| Розміри | 79х20 см (31-дюймова дошка) |
| Твердість коліс | 95А |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Скейтборди |
| Товщина плити | 7 мм |
| Ширина | 20 см |
| Ширина доски | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 704 ₴







