Скейтборд inSPORTline Mindblower, який ідеально підходить для любителів трюків і екстремальних видів спорту, має міцну деку з російського клена та точно виготовлені підшипники ABEC 7 , які забезпечують чудові ходові властивості. Поліуретанові колеса 95A розміром 52x32 см забезпечують чудове зчеплення та стабільність. Усі перераховані вище особливості разом із стильним дизайном роблять скейтборд inSPORTline Mindblower популярним як серед новачків, так і серед досвідчених скейтбордистів.
Технічний опис:
- Якісна колода з російського клена
- 7-шарова деревина забезпечує найвищу гнучкість і довговічність
- Міцні та надзвичайно міцні вантажівки
- Стильний дизайн
- Розміри дошки: Д 79 х Ш 20 см (31-дюймова дошка)
- Товщина плити : 7 мм
- Колеса : 52 х 32 см, гума PU, 95A
- Підшипники: ABEC 7 Chrome
- Вантажопідйомність: 150 кг
- Вага: 2,4 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,4 кг |
| Высота | немає даних |
| Висота дошки, см | Немає даних |
| Длина доски | 79 см |
| Колеса | 52 х 32 см, гума PU, 95A |
| Цвет | чорно-синій |
| Корпус | Немає даних |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал доски | Клен |
| Матеріал колес | ПУ гума |
| Матеріал колеса | ПУ гума |
| Матеріал плити | Клен |
| Підшипники | ABEC 7 Chrome |
| Розміри | 79х20см (31-дюймова дошка) |
| Твердість коліс | 95А |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Скейтборди |
| Товщина плити | 7 мм |
| Ширина доски | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 501 ₴







