Спальник Ferrino Camper Maxi - ідеальний спальний мішок для користувачів караванів і кемперів. Виготовлена з м'якої бавовни, оснащена нижньою ковдрою на резинці і верхньою ковдрою з широкою складкою. М'яка ковдра (200 г/м 2 ) має знімний клапан на блискавці. У комплект також входять наволочки.
Технічний опис:
- нижня сторона на гумці, а верхня сторона в широку складку
- зовнішній матеріал: бавовна
- внутрішній матеріал: поліестер 200 г/ м2
- комфортна температура: +15°C
- розміри: 190х140 см
- вага: 690 г
- призначений для користувачів караванів і кемперів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.69 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Бавовна, поліестер |
| Розмір, см | 190х140 см |
| Температура комфорта, °C | 15°C |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Спальні мішки |
Информация для заказа
- Цена: 3 802 ₴




