Тренажерна лава GHYP45 Body-Solid Hyperextenze 45° - це функціональний пристрій, призначений для зміцнення м'язів спини та преса. Регулярно тренуючи живіт, поперек і сідниці, ви покращите гнучкість всього тіла. Міцна сталева конструкція та високоякісна набивка DuraFirm гарантують максимальний комфорт використання. Лава ідеально підходить для оснащення всіх типів тренажерних залів і фітнес-клубів.
Технічний опис:
- Високоякісна міцна сталева конструкція
- Товста підкладка DuraFirm
- Допомагає боротися з болем у спині
- Покращує кровообіг
- Зміцнює м'язи спини
- Розміри: довжина 68 х ширина 110 х висота 83 см
- Категорія S - для всіх типів тренажерних залів і фітнес клубів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 20 кг |
| Высота | 83 см |
| Длина | 68 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 180 кг |
| Материал | Сталь |
| Розміри | 68х110х83 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 110 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 993 ₴





