Спальник FERRINO Lightec Shingle SQ - надлегкий синтетичний спальний мішок прямокутної форми з чудовою теплоізоляцією. Наповнювач складається з тонких порожнистих волокон HTF Compact , які майже нічого не важать і дуже добре стискаються. Конструкція «Гонт» ефективно розподіляє заповнення, що підвищує теплоізоляцію без необхідності додавання додаткового заповнення.
Ізольовані клапани закривають блискавки для запобігання втрати тепла. Крім того, блискавки вшиті з міцною вставкою, щоб користувач не зачепив їх за навколишній матеріал. Капюшон затягується шнурком і системою One Touch , що спрощує роботу. Якщо ви шукаєте легкий спальний мішок, який легко упакувати, з наповнювачем, який зберігає тепло навіть у вологому стані, Lightec Shingle SQ — чудовий вибір!
Технічний опис:
- прямокутний спальний мішок
- дуже мала вага
- утеплений капюшон анатомічної форми
- ізольована магнітна блискавка
- черепиця для ефективного розподілу наповнення
- Система One Touch для легкого регулювання капюшона однією рукою
- компресійний пакет
- зовнішній матеріал: 100% поліестер Ripstop 300T
- підкладка: 100% поліестер
- матеріал наповнення: High Thermal Fiber Compact (синтетичний наповнювач, 600 г)
- вага: 1200 г
- верхня екстремальна температура: +20 ° C
- обмеження для жінок: +3°C
- обмеження для чоловіків: -2°C
- екстремальна температура: -18°C
- Розмір спального мішка в розкладеному вигляді: 215 х 75 см
- розміри упакованого спальника: 17 х 40 см (17 х 34 см у стиснутому вигляді)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | 300T ripstop поліестер, компактний HTF |
| Розмір упаковки, см | 17 х 40 см |
| Температура комфорта, °C | 3°C |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Спальні мішки |
| Форма | Прямоугольное |
- Цена: 10 709 ₴




