Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yate |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 185 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | нейлон 20D |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надувні килимки |
| Толщина | 5,50 см |
| Ширина | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 189 ₴






