Бажаєте, щоб час, проведений на пляжі чи у басейну, був максимально комфортним? Доступний у багатьох кольорах, надувний шезлонг для басейну inSPORTline WaveBed ідеально підходить для пляжу чи басейну.
На відміну від звичайних матраців, його центральна частина виконана з сітки , тому він займає набагато менше місця . Його також легше надувати, оскільки дві бічні подушки можна надути миттєво, і вам навіть не потрібен насос. Крім того, його можна використовувати як водяний матрац . Нарешті, він оснащений запобіжними клапанами, які запобігають його випадковому спорожненню.
Технічний опис:
- Запобіжні клапани запобігають випадковому випорожненню продукту
- Насос в комплекті
- Довжина : 127 см
- Ширина : 70 см
- Вага : 240 г
- Максимальна вантажопідйомність: 90 кг
- Матеріал: ПВХ, сітка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.24 кг |
| Длина | 127 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Материал | ПВХ, сітка |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | надувні матраци |
| Толщина | немає даних |
| Ширина | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 462 ₴






