Жим ногами Steelflex PlateLoad Line PLDP допоможе вам наростити м’язи ніг, не створюючи надмірного навантаження на суглоби. Чотири олімпійські ваги дозволяють регулювати опір на свій смак. Міцна і міцна конструкція зі спеціальним покриттям поверхні, зручна ергономічна підкладка та неслизькі ручки з пінопластом є головними особливостями цього пристрою. Кут нахилу великої платформи для стоп можна регулювати по вертикалі, забезпечуючи правильне положення ніг під час тренувань. Підшипникові з’єднання та регульовані точки фіксації дозволяють користувачеві вибирати частковий або повний діапазон руху. Цей тренажер також має гвинтові кришки, повністю герметичні, високоякісні підшипники та олімпійські штанги. Машина для жиму ногами Steelflex PlateLoad Line PLDP підходить як для комерційного, так і для некомерційного використання.
УВАГА! Обважнювачі в комплект не входять!
Технічний опис:
- Міцна сталева конструкція
- Поверхня покрита електростатичною порошковою фарбою
- Висока підкладка сидіння/спинки
- Ручки з поролоном
- Повністю герметичні підшипники
- Гвинтові кришки
- 4 олімпійські ваги
- Вага: 169,5 кг
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Вантажопідйомність для дискових навантажень: 450 кг (225 кг з кожного боку)
- Розміри: довжина 283 х ширина 142 х висота 149 см
- Сумісний з олімпійськими ваговими пластинами (50 мм) - не входить в комплект
- Підходить для комерційного та некомерційного використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Steelflex |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 149 см |
| Длина | 283 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Тренажери |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
- Цена: 166 512 ₴



