Пряма лава inSPORTline ON-X SB50 - надійний компаньйон для силових тренувань вдома. Неважливо, чи ви віддаєте перевагу гантелям для однієї чи двох рук, ця лава забезпечить надійну та зручну підтримку під час тренування , в основному завдяки високоякісній оббивці з пінопласту високої щільності .
Міцна та стійка рама з нековзкими ніжками забезпечує безпечне та різноманітне тренування. Крім вправ з гантелями, пряма лава inSPORTline ON-X SB50 ідеально підходить для всіх видів вправ на розтяжку, вправ для м'язів живота, випадів і багато іншого. Насолоджуйтесь ефективнішим тренуванням у комфорті власного дому.
Технічний опис:
- Плоска лава для занять в домашніх умовах
- Міцний і стійкий каркас
- Міцна та зручна підкладка з піни високої щільності
- Протиковзкі ніжки
- Підходить для вправ з одноручними та дворучними гантелями, вправ із власною вагою та розтяжки
- Товщина наповнення: 6 см
- Загальні розміри: довжина 110 х ширина 36 х висота 47 см
- Розміри сидіння: довжина 110 х ширина 30 см
- Профіль рами: 50 х 50 мм
- Товщина профілю рами: 1,2 мм
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Вага: 8,5 кг
- Категорія: H (EN ISO 20957)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8,5 кг |
| Вид | плоска |
| Высота | 47 см |
| Длина | 110 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | немає даних |
| Розміри | 110х36х47 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | тренажерні лави |
| Ширина | 36 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 295 ₴




