Ось перекладений текст:
Ворота для футболу від компанії MASTER — ідеальний вибір для подарунка дитині або для будь-кого, хто любить футбол. Вони дуже легкі у складанні та ідеальні для домашніх ігор.
Параметри:
- Розміри: 215 x 152 x 76 см
- Діаметр стійки: 25 мм
- Матеріали: сталевий каркас
- Матеріал сітки: PE
- Закріплювальні кілочки в комплекті
- Сприяє тренуванню точності ударів і передач
- Вага воріт: 3,9 кг
- Вага упаковки: 3,9 кг
- Розміри упаковки: 84 x 28 x 8 см
Ці ворота забезпечать незабутні футбольні тренування та ігри на свіжому повітрі, забезпечуючи години активного відпочинку та розвитку навичок!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3,9 кг |
| Высота | 76 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | сірий, білий |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | сталь, поліестер |
| Размер | 215 x 152 x 76 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | ворота |
Информация для заказа
- Цена: 3 491 ₴




