Створіть у своєму саду, на дачі чи на приватній ділянці власне футбольне поле! З брaмкою MASTER ваша гра стане ще веселіше: забивайте голи, тренуйтеся з друзями, родиною або дітьми, не виходячи з дому.
Ці ворота відрізняються високою стабільністю завдяки сталевим трубкам (профілям), покритим порошковою фарбою. Товсті стінки профілів підвищують стійкість і вагу воріт, що робить їх надійнішими у порівнянні з іншими моделями. Забудьте про те, що ворота перевертаються після кожного удару. Вісім міцних кілочків надійно закріплюють ворота на землі.
Параметри:
- Розміри: 300 x 205 x 120 см
- Діаметр стійки: 25 мм з товщиною 0,6 мм
- Матеріали: сталевий каркас
- Матеріал сітки: PE
- Закріплювальні кілочки в комплекті
- Сприяє тренуванню точності ударів і передач
- Вага: 8 кг
- Вага упаковки: 8,5 кг
- Розміри упаковки: 9 x 39 x 126 см
З монтажем і демонтажем воріт впорається кожен. Залишиться лише кілька хвилин, і ваші ворота готові до використання!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 кг |
| Высота | 120 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | поліестер, сталь |
| Размер | 300 x 205 x 120 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | ворота |
Информация для заказа
- Цена: 5 528 ₴







