Ворота MASTER 60 x 40 x 30 cm — це чудова іграшка для всієї родини, яка ідеально підійде для гри на полі, в саду, на пляжі чи навіть вдома. Монтаж і демонтаж займають всього кілька хвилин.
Параметри:
- Конструкція: PVC
- Розміри брамки: 60 x 40 см
- Глибина: 30 см
- Сітка для брамки в комплекті
- М'яч
- Памп для накачування м'яча
- Кілочки для закріплення x4
- Вага упаковки: 0,6 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,6 кг |
| Высота | 40 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | чорний, білий |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | ПВХ, поліестер |
| Размер | 60 x 40 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | ворота |
Информация для заказа
- Цена: 1 120 ₴





