Опис продукту
- Розміри: 208 х 103 х 171 см
- Вага: 46 кг
- Максимальна вага користувача: 130 кг
- Регулювання стійок:
- 6 ступенів висоти - Регульована спинка:
- 4 рівні регулювання - Регулювання сидіння:
- 3 рівні регулювання - Регулювання молитовника:
- 4 рівні регулювання - Регулювання жиму ногами:
- 3 етапи регулювання - Конструкція рами: сталь
- 6 точок підтримки
Багатофункціональна лава з підставками й молитовником, призначена для домашніх тренувань. Optima Press BH Fitness характеризується в першу чергу відмінною стабільністю, довговічністю і широким діапазоном регулювань. Лава запасних дозволяє тренуватися в позитивному і негативному нахилі. Завдяки додатковим аксесуарам, таким як жим ногами і молитовник, лава Optima може стати базовим пристроєм для загальнорозвиваючих тренувань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 46 кг |
| Высота | 171 см |
| Длина | 208 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | сіро-бордо |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Материал | немає даних |
| Наличие спинки | Да |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 103 см |
Информация для заказа
- Цена: 25 337 ₴



