Опис продукту
Код виробника: 10230143
Тренувальна лава Gymrex призначена для тренування м'язів спини, а також живота, ніг і сідниць. Він розрахований на людей вагою до 135 кг. Регулювання кронштейна від 692 до 854 мм. Конструкція виготовлена зі сталі з порошковим покриттям. Оббивка з PU екошкіри естетично приваблива і проста в догляді.
Особливості продукту:
- Для людей вагою до 135 кг, - трубки Т2,5, - Сталева конструкція з порошковим покриттям, - оббивка з екошкіри PU, - Кронштейни можна встановити в діапазоні 692-854 мм.
Технічні параметри:
- Модель - GR-BE 150 - Каталожний номер - 10230143 - Стан статті - Новий - Матеріал - Сталь, штучна шкіра PU - Розміри сидіння - 240 х 240 мм - Максимальна вага користувача - 135 кг - Діапазон регулювання молитовника - 692-854 мм - Інструкція з експлуатації - Так - Розміри (ДхШхВ) - 130 х 60 х 85 см - Вага - 44 кг - Розміри відправлення (ДхШхВ) - 136 х 74 х 58 см - Вага в упаковці - 50 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gymrex |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 50 кг |
| Вид | лава |
| Высота | 85 см |
| Длина | 130 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Максимальна вага навантаження | 135 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Скамья |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 19 342 ₴









