Опис товару
Лава Gymrex поєднує в собі переваги плоскої та похилої лави. Це дозволяє виконувати багато різних вправ для м’язів тулуба. Регульована спинка дозволяє займатися з гантелями або жимом лежачи. Сидіння регулюється під кутом 180° - 165°. Спинка регулюється в 7 різних положеннях від 80° до 180°. Лава підходить для людей з максимальною масою тіла 150 кг. Зверніть увагу на вагу свого тіла плюс будь-яке навантаження. Зручна оббивка тренажерної лави ідеально прилягає до тіла, що сприяє правильному виконанню вправ і запобігає неправильному навантаженню. Розмір сидіння становить 400 х 380 мм, а місця для лежання — 870 х 320 мм. Надійна і міцна конструкція виготовлена зі сталі з порошковим покриттям. Лавка виготовлена з гігієнічних і простих у догляді матеріалів.
Особливості продукту:
- - Підходить для людей з максимальною вагою 150 кг,
- - Дозволяє багато варіантів тренувань, таких як жим лежачи, бічні підйоми, флайси, згинання на біцепс, кроки тощо,
- - Міцна і довговічна сталь і довговічна синтетична шкіра,
- - Гігієнічні матеріали, які легко миються,
- - Ергономічне сидіння та спинка зі зручною оббивкою.
- - Каталожний номер - 10230252
- - Стан артикула - Новий
- - Модель - GR-TB 56
- - Матеріал - поліуретан, сталь, піна
- - Колір - Чорний
- - Розміри сидіння [мм] - 400 x 380
- - Розміри спинки [мм] - 870 x 320
- - Максимальна вага користувача [кг] - 150
- - Діапазон регулювання кута нахилу спинки [°] - 80-180
- - Розміри (ДхШхВ) [см] - 156 x 60 x 113
- - Вага [кг] - 31
- - Розміри транспортування (ДxШxВ) [см] - 132 x 53 x 23
- - Вага брутто [кг] - 34,1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gymrex |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 31 кг |
| Высота | 113 см |
| Длина | 156 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | поліуретан, сталь, піна |
| Наличие спинки | Да |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 14 538 ₴









