Опис товару
Гравітаційна лава inSPORTline Inverso Plus
Гравітаційна лава inSPORTline Inverso Plus - це пристрій, призначений для профілактики та лікування болю в спині та хребті. Тривале сидіння або стояння в одному положенні є типовим для нашого способу життя. Це призводить до поступового перевантаження окремих частин тіла та їх деформації. Найбільше страждають міжхребцеві диски, тазостегнові суглоби, внутрішні органи та кровообіг в ногах. Усунути ці неприємні наслідки можна навіть найпростішим і природним методом - перевертанням тіла догори дном. Голова повинна бути нижче ніжок. Таке положення призводить до активного розслаблення м'язів і позитивно впливає на весь організм. Регулярне використання гравітаційної лави підвищує стійкість хребта і покращує роботу дихальної системи. Гравітаційну лаву рекомендують не тільки масажисти, а й реабілітологи. Гравітаційна лава inPOSRTline Inverso Plus виготовлена з міцного сталевого матеріалу, який у поєднанні з м’якою підкладкою дає відчуття максимального комфорту під час занять. Вантажність до 150 кг і регульована система блокування - безперечні переваги цієї машини. Усі ці особливості та позитивний вплив на хребет і суглоби роблять лаву inSPORTline Inverso Plus Gravity Bench надзвичайно популярною. Технічний опис:
- Гравітаційна лава
- Міцна сталева рама елегантної форми
- Діаметр рами: 5 см
- Набивка в спинці та підголівнику
- Синтетична шкіра
- Товщина підкладки: 4 см
- Регульований рівень обертання з ременем безпеки
- Регульовані тримачі для ніг
- Поролонові валики
- Стильні прогумовані ручки
- Протиковзні ніжки
- Рекомендований зріст користувача: 147-198 см (22 рівні регулювання)
- Розміри: Д148 х Ш78 х В160 см
- Вантажність: 136 кг
- Вага: 27,5 кг
- Підходить для регулярного використання в домашніх умовах
Переваги:
- Запобігання поверненню болю
- Розслаблення м'язів
- Поліпшення дихальної системи
- Покращує поганий кровообіг у венах
- Зменшує тиск на міжхребцеві диски
- Зменшує тиск на тазостегнові суглоби
- Допомагає зняти стрес
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 27.5 кг |
| Высота | 160 см |
| Длина | 148 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | Черно-красный |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 136 кг |
| Материал | сталева рама / синтетична шкіра |
| Наличие спинки | Да |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 78 см |
- Цена: 20 294 ₴












