Опис товару
Гравітаційна лава inSPORTline Inverso
Гравітаційна лава inSPORTline Inverso — це машина, призначена для запобігання та лікування болю в спині та хребті. Тривале сидіння або стояння в одному положенні є типовим для нашого способу життя. Це призводить до поступового перевантаження частин тіла та їх деформації. Найбільше страждають міжхребцеві диски, тазостегнові суглоби, внутрішні органи та кровообіг в ногах. Усунути ці наслідки можна навіть найпростішим і природним методом – перевертанням тіла догори дном. Голова повинна бути нижче ніжок. Таке положення призводить до активного розслаблення м'язів і позитивно впливає на весь організм. Регулярне використання гравітаційної лави підвищує стійкість хребта і покращує роботу дихальної системи. Гравітаційну лаву рекомендують не тільки масажисти, а й реабілітологи. Гравітаційна лава inPOSRTline Inverso виготовлена з міцного сталевого матеріалу в поєднанні з м’якою підкладкою, що дає відчуття максимального комфорту під час тренувань. Вантажність до 130 кг і регульована система блокування - переваги цієї машини. Усі ці особливості та позитивний вплив на хребет і суглоби роблять лаву inSPORTline Inverso Gravity Bench дуже популярною.
Технічний опис:
- Гравітаційна лава
- Міцна сталева рама елегантної форми
- Діаметр рами: 3,5 см
- Набивка в спинці та підголівнику
- Синтетична шкіра
- Товщина підкладки: 4 см
- Регульований рівень обертання з ременем безпеки
- Регульовані тримачі для ніг
- Поролонові валики
- Стильні прогумовані ручки
- Протиковзні ніжки
- Рекомендований зріст користувача: 147-198 см (20 рівнів регулювання)
- Розміри: L145 x W69 x H145cm
- Вантажність: 130 кг
- Вага: 20 кг
- Підходить для регулярного використання в домашніх умовах
Переваги:
- Запобігання поверненню болю
- Розслаблення м'язів
- Поліпшення дихальної системи
- Покращує поганий кровообіг у венах
- Зменшує тиск на міжхребцеві диски
- Вони знижують тиск на тазостегнові суглоби
- Допомагає зняти стрес
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 21 кг |
| Высота | 145 см |
| Длина | 145 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | чорно-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Материал | сталева рама / синтетична шкіра |
| Наличие спинки | Да |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 69 см |
- Цена: 17 791 ₴












