Пласка лава inSPORTline X-NT B10 настільки хороша, що вона повинна бути в кожному комерційному тренажерному залі! Завдяки унікальній конструкції та високій вантажопідйомності 400 кг його можна легко розмістити біля будь-якого тренажера, наприклад, під стійкою для жиму лежачи . Це пояснюється тим, що передня опора розроблена таким чином, щоб її було легко розмістити під будь-яким тренажером.
А оскільки лавка також має ручку та транспортувальні колеса , вбудовані в задню опору, її можна легко транспортувати з одного місця на інше. Після завершення вправ лаву можна легко поставити у вертикальне положення та прибрати. У результаті ви заощадите місце, коли не тренуєтеся.
Технічний опис:
- Пласка тренувальна лава для комерційного використання
- Спеціально розроблений передній кронштейн для зручного розміщення під тренажером
- Ручка для зручного перенесення
- Транспортні колеса на кулькових підшипниках (6001ZZ)
- Протиковзке гумове покриття
- Можна зберігати вертикально
- Матеріал рами: сталь
- Матеріал підкладки: EPE
- Довжина : 125 см
- Ширина : 60 см
- Висота : 43,5 см
- Розмір підкладки: 120 х 30,5 см
- Товщина підкладки : 6 см
- Профіль каркаса: 75 х 75 х 2 мм
- Вага : 16 кг
- Максимальна вантажопідйомність: 400 кг
- Категорія: S (ISO EN 20957) - підходить для комерційного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 16 кг |
| Высота | 43,5 см |
| Длина | 125 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 400 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | пласкі лави |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 831 ₴







