Гойдалка-гніздо MASTER 80 см ідеально підходить для саду, балкона або тераси. Гойдалка збирається дуже легко. Вона має одну точку підвісу з застібкою-гачком. Виготовлена з товстої мотузки.
Параметри:
- Діаметр: 80 см
- Гойдалка для дому або саду
- Легко збирається
- Довжина мотузки: 165 см
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Вага: 5.00 кг
- Розмір упаковки: 80 х 80 х 8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Довжина мотузки | 165 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | червоний, чорний |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 5 223 ₴



