Гойдалка для дітей зі спинкою MASTER ідеально підходять для дитячих ігор, призначені як для домашнього використання, так і на відкритому повітрі, наприклад, у саду.
Параметри:
- Дерев'яні гойдалки призначені для використання в приміщенні та на вулиці
- Розмір сидіння: 30 х 30 см
- Розмір спинки: 28 см
- Довжина мотузки: 150 см
- Максимальна вага користувача: 30 кг
- Легко збирається і розбирається
- Вага упаковки: 4,00 кг
- Розмір упаковки: 7 х 35 х 32 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4 кг |
| Довжина мотузки | 150 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 30 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
Информация для заказа
- Цена: 988 ₴



