Молодіжний скейтборд MASTER Extreme Board White Eagle
Молодіжний скейтборд MASTER Extreme Board White Eagle — це чудовий вибір як для початківців, так і для досвідчених скейтбордистів. Виготовлений з міцної 9-шарової конструкції з китайського клена, він є легким і надійним, ідеальним для навчання та вдосконалення техніки катання.
Характеристики:
- Матеріал: 9 шарів китайського клена
- Твердість коліс: 82A
- Підшипники: ABEC 7
- Антиковзне покриття: для кращого зчеплення
- Колеса: PU 54 x 36 мм, high-rebound
- Розміри: 78 x 20 см
- Максимальна вага користувача: 80 кг
- Вага з упаковкою: 3 кг
Цей скейтборд поєднує модний молодіжний дизайн та надійну конструкцію, що робить його чудовим вибором для найвибагливіших користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Тип | Скейтборд |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Длина доски | 78 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Максимальна вага навантаження | 80 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина доски | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 280 ₴








