Гімнастичний матрац
Гімнастичний матрац однозначно виділяється серед усіх матів своєю товщиною. Використовується переважно під час корекційних вправ, реабілітації та акробатики.
Це невід'ємний елемент шкільних спортзалів.
Costway
Гімнастичний килимок, розкладний матрац
Професійний тренажерний матрац ідеально підходить для дому, спортзалу та школи! Амортизація під час тренувань - амортизувальний гімнастичний килимок ідеально підходить для всіх фізичних вправ, йоги, пілатесу та реабілітації. Високоякісні матеріали - високоякісні матеріали, використані в проєкті, забезпечують безпеку та довговічність протягом багатьох років. Гнучка внутрішня частина матраца зберігає свою форму, а поверхня з екологічної шкіри надзвичайно стійка до пошкоджень. Складна конструкція - завдяки складній конструкції та двом зручним ручкам килимок можна легко переміщати, транспортувати та зберігати.
Матеріали: синтетична шкіра та піно поліетилен
Колір: синій
Довжина: 180 см
Ширина: 60 см
Висота: 4 см
Довжина в складеному вигляді: 90 см
Ширина в складеному вигляді: 60 см
Висота в складеному вигляді: 8 см
Вага: 4 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Costway |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг |
| Длина | 180 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | синтетична шкіра та пінополіетилен |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 см |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 3 590 ₴












