Середня сітка для БАТУТА 372-376 см / 12 футів
- ЩІЛЬНА І МІЦНА - сітка щільна і міцна. Він ідеально захистить вашу дитину від падіння на землю.
- ВСТАНОВЛЕННЯ НА СТОЯХ - легко збирається і розбирається без використання інструментів. Просто натягніть його на стовпи та зав’яжіть внизу.
- БЕЗПЕКА - замок застібається на блискавку та пряжки. Тепер без жодних турбот наші діти можуть безпечно розважатися на природі.
- УНІВЕРСАЛЬНИЙ - підходить для батутів різних виробників з розмірами 372-376 см / 12 футів. Чохол має високу стійкість до механічних пошкоджень, роздавлювання, сонячного світла та погодних умов.
- ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ - підходить для батутів: від 372-376 см / 12 футів; діаметр: 374 см; вага: 3 кг.
.png)
.png)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Abarqs |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Висота, см | 376 см |
| Диаметр | 374 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | немає даних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Форма | Круглая |
| висота з захисною сіткою | 376 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 968 ₴










