Легкі складні пластикові футбольні ворота від MASTER з сіткою гарантують чудове задоволення і допомагають у фізичній активності, що вкрай важливо, особливо для юніорів! Збірка воріт дуже проста і швидка, що дозволяє почати гру практично відразу!
Параметри:
Розміри: 90 х 60 см
Глибина: 60 см
Діаметр поперечини: 25 мм
Фіксуючі шпильки
Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання
Постійна мережа з ПП
Вага упаковки: 0,70 кг
Розмір упаковки: 9 х 94 х 8 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,70 кг |
| Высота | 60 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | чорний, жовтий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | немає даних |
| Размер | 90 х 60 х 60 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | ворота для дітей |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴





