|
Проєктор FISHER-PRICE Проєктор Blue Mattress Sleeping Bed |
|
| Специфікація |
|
|
|
- безпечні, міцні клапани, - оксамитова поверхня, - структура на основі поздовжніх перегородок, - виїмка посередині, - надувна спинка, - проєктор у трьох варіантах |
| Розміри | 132 х 76 х 46 см |
| Ваги |
2,1 кг. |
| Вміст набору | - оксамитове ліжко, - висувний матрац, - барвистий проєктор, - латка для ремонту, - кольорова коробка. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,1 кг |
| Длина | 132 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | немає даних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Коврик/мат |
| Ширина | 76 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 763 ₴



