Пряма лава Master - якісне пристосування за розумною ціною, ідеальне для вправ зі штангою. Міцна сталева конструкція з нековзкими ніжками забезпечує безпечні тренування вдома та за його межами!
Параметри:
Міцний каркас і якісна оббивка гарантують тривалий термін служби
Ідеальне рішення для занять вдома та в тренажерному залі
Покриття проти ковзання
Розміри в розкладеному вигляді: 99 х 53 х 50 см
Розмір лави: 99 х 31 см
Вага: 9 кг
Максимальне навантаження 110 кг
Вага упаковки: 11 шт
Розмір упаковки: 102 х 32 х 10 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9 кг |
| Вид | пряма |
| Высота | 50 см |
| Длина | 99 см |
| Класс | Домашні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Материал | немає даних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Гимнастическая скамья |
| Ширина | 53 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 838 ₴





