Лава MASTER - це ідеальна лава для вправ з гантелями та гирями. Стійка сталева конструкція з нековзкими ніжками дозволяє безпечно займатися вдома. Привабливі кольори та оббивка з високоякісних матеріалів забезпечать лавці довгі роки служби.
Параметри:
Лава для зміцнення м'язів преса
Міцний каркас
Ідеальне рішення для тих, хто тренується вдома
Регулюється від 180 до 235 градусів
Сталева конструкція
Можливість складання
Розміри в розкладеному вигляді: 135 х 40 х 60 см
Вага пристрою: 14 кг
Максимальна вага користувача: 100 кг
Максимальний зріст користувача: 180 см
Вага упаковки: 15 кг
Розмір упаковки: 43 х 93 х 20 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 14 кг |
| Высота | 60 см |
| Длина | 135 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | чорний, білий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Материал | немає даних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 293 ₴






