Тренувальний набір MASTER 122 х 61 х 61 см з аксесуарами для тренувань - м'яч з насосом і набором конусів
Параметри:
легкі пластикові ворота з сіткою
складна конструкція з пластикових трубок діаметром 20 мм
Розміри воріт: 122 x 61 x 61 см (ширина x висота x глибина)
ціль, включаючи PE чистий
У набір також входить надувний м'яч 6", надувний насос і набір пластикових тренувальних конусів
вага упаковки: 1,3 кг
Розміри упаковки (висота х ширина х глибина): 19 х 32 х 15 см
Пакет включає:
1x ворота
1x мережа
1x надувний м'яч з насосом
12x пластиковий конус
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,3 кг |
| Высота | 61 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | червоний, білий, помаранчевий |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПЕ |
| Размер | 122 х 61 х 61 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | ворота для дітей |
Информация для заказа
- Цена: 1 804 ₴









