Параметри:
Прямокутний батут, розміри 300 х 210 см
Конструкція з оцинкованої сталі
4 широкі ніжки, завдяки яким батут стоїть стійко
Має 68 джерел
Матеріал килимка: ПП
Сітка стійка до УФ-променів
Підкладка виготовлена зі спіненого ПВХ товщиною 12 мм
Максимальна вага користувача: 100 кг
Висота батута: 68 см
Вага: 85 кг
Колір: синій
Гарантія: 24 місяці
Стандарти: CE
Розмір упаковки: 53 х 143 х 25 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 85 кг |
| Висота, см | 68 см |
| Довжина, см | 300 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Форма | прямокутний |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Информация для заказа
- Цена: 21 955 ₴






